Mağazanızı Tanıtın

alsatdevret.com üzerinden açmış olduğunuz mağaza ile aynı zamanda sizi de tanıtan bir web sayfasına sahip olmaktasınız. Web sitemize sürekli girişler yapılması dolayısıyla da firmanızın tanıtımını ücretsiz sağlamış olmaktayız. Bu nedenle de markanızın popülerliği artmaktadır.

 

Ücretsiz Ürün Listeleme

alsatdevret.com’da firmanızı ücretsiz tanıtabilir, ürünlerinizin fotoğraflarını paylaşabilirsiniz. Ürünlerinizi ve Hizmetlerinizi alsatdevret.com sayesinde daha çok müşteriye ulaştırabilir ve internet dünyasındaki yerinizi hızlıca alabilirsiniz.

 

E-İhracat Fırsatı

alsatdevret.com güvencesiyle tek tıkla e-ihracata başlayabilirsiniz, kapılarınızı tüm dünyaya açtığınız için yurt dışı pazarınada giriş yapmış olursunuz. Bu sayede satışlarınızı katlayabilirsiniz.

 

Uygulama Üzerinden Mağaza Yönetimi

alsatdevret.com’un Mağaza Yönetim Paneli’nin iOS veya Android uygulamalarını indirerek mağaza ve ürün ve hizmetlerinize her an her yerden ulaşabilir, işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Cumhuriyet’inde faaliyet gösteren tüm firmalar ve işletmeler ücretsiz olarak mağaza açabilirler.

www.alsatdevret.com web sitemize giriş yapıldıktan sonra “Firma Ekle” butonuna tıklayıp, gerekli bilgileri doldurmanız ve sonrasında onay’a yönlendirmeniz yeterlidir.

Elbette, alsatdevret.com’a üyelik tamamen ücretsizdir.  Herhangi bir sözleşme, taahhüt bulunmamaktadır. Bu nedenle de dilediğiniz zaman iletişim formumuz üzerinden veya info@alsatdevret.com mail adresimize kaydınızın silinmesi talebinde bulunabilirsiniz.