alsatdevret.com CEO’su Talat Atilla tarafından 2010 yılında kuruldu. 2021 yılında Özdoğan Grup Yönetim Kurulu Üyesi ( JW Marriot ve Calista Luxury Resort Otelleri v.s.) Mahmut Özdoğan ve Mansur Özdoğan’ın yönetim kurulu üyelikleri ile birlikte alsatdevret.com aktif hale getirildi.

Genel müdürlük görevine Gizem AK, iletişim&arge başkanlığına Türkan Atilla, Sosyal medya ve tanıtım başkanlığı görevine Gizem Şilan Akın – insan kaynakları başkanlığına Hilal Büyükkaya – pazarlama departmanı başkanlığına Yiğit Subak getirilmiştir.

2004 yılında turktime.com ve sonrasında mecliskulisi.com ve internetoku.com sitelerini kurarak internet haberciliğinin ilklerinden olan turktime.com 18 yıllık güven ve tecrübesi ile alsatdevret.com sitesini hayata geçirmeye karar vermiştir.
Temel iki amacımız vardır.
Tüketiciyi aldatan, yanıltan manipüle eden e- ticaret siteleri üzerinde sosyal ve bağımsız denetleyici bir unsur olmanın yanında, küçük ve orta ölçekteki firmalar ve tüketicileri tam güvenli ortamda bir araya getirmektir.

Çünkü…

TÜİK raporlarına göre Türkiye’deki Kredi kartı sahiplerinin %33 kadarı da internet üzerinden alış veriş yapıyor. Ancak Türkiye’deki internet kullanıcılarının %40’dan fazlası halen internet üzerinden alışveriş yapmayı güvenli bulmuyor.

Oysa…
Türkiye’de e-ticaret hacmi yılda ortalama  yüzde 66 artış gösteren dev bir sektör.

Tüketici öncelikli hepimize güvenlik, kolaylık ve mutluluk dileriz…


alsatdevret.com grubu