İş bu Üyelik Sözleşmesi (bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır), alsatdevret.com internet adresinde tanıtımlarını yapmak üzere yer alan özel ve/veya tüzel kişi ve/veya kurum (bundan böyle ÜYE olarak anılacaktır) ile alsatdevret.com arasında üye kayıt aşamasında yapılmıştır.

alsatdevret.com’a Üye olabilmek için Üyelik Formu’nun eksiksiz doldurulması gerekir. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan ÜYE kayıtsız şartsız taahhüt eder. Üyelik başvuru formuna bilgi girişi yaparken, bilgi formunda istenilen hususların eksiksiz ve açık olarak doldurulması zorunludur.

ÜYE, alsatdevret.com’a üye olmak aracılığıyla işbu SÖZLEŞME ‘nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.

www.alsatdevret.com sitesine üye olan firmaların bilgileri ticari amaçlı olarak kullanılabilir ve paylaşılabilir. Siteye bırakılan firmalar alsatdevret.com tanıtımları için kullanılacaktır.

Bu üyelik ilişkisi hem sanal hem de yazılı bir ortamda oluştuğu için, ÜYE’nin üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, alsatdevret.com tarafından kabulü ile  SÖZLEŞME teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.

Alsatdevret.com firmaların tanıtımını ücretsiz yapan bir bilgilendirme platformudur. Sitemiz üzerinden tanıtımı yapılan firmalar ile herhangi bir ortaklık yada iş birliği söz konusu değildir. Bu sebep ile web sitemiz üzerinden firmalar ile iletişime geçilmesi ve olası alışveriş durumlarından yada yaşanabilecek olası sorunlardan alsatdevret.com sorumlu tutulamaz.