TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Tek-bal Tıbbi Cihazlar, AR-GE çalışmalarını 1999 yılından itibaren kendi bünyesindeki uzman kadrosu ile yürütmektedir. “Önce Müşteri Memnuniyeti” sloganı ile hareket eden firmamız, en az problem ve uzun ömürlü ürünleri ile müşteri memnuniyetini arttırmayı amaç haline getirmiştir.

 

BAKIM HİZMETLERİ

Tek-bal Tıbbi Cihazlar ürettiği ve satışını gerçekleştirdiği cihazların kullanımda oldukları süre zarfı boyunca bakım, onarım ve yedek parça olarak garanti altına almaktadır. Bu garantinin konusu ve esasları kurum ile yapılan sözleşmede açıkça belirtilmektedir. Ayrıca, her bakım prosedürü yazılı olarak periyodik bakım formu ile kayıt altına alınır.

 

EĞİTİM HİZMETLERİ

Eğitim ve hizmet müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için temel faktörlerdir. Firmamız her zaman bu alandaki etkinliğini göstermiştir.
Firmamızın önem verdiği konulardan biri de, cihazlarımızın en verimli şekilde kullanımı için cihazı kullanacak personele gerekli olan eğitimi vermektir.
Sterilizasyon cihazlarının (Otoklav) maksimum düzeyde, sorunsuz çalışabilmesi için; ilgili kullanıcı personelin sterilizasyonun temel kavramları, sterilizasyon işlemi, kullanılacak cihazın teknik özellikleri konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz ekibimiz tarafından kullanıcı personele cihazla ilgili gerekli bilgiler detaylı olarak anlatılmaktadır.

 

REVİZYON HİZMETLERİ

Paslanmaz çelik aksamlarda kullanım yoğunluğuna göre zamanla malzeme yorgunluğu oluşmaktadır, bu nedenle bazı bölümlerinde gözle görülemeyen kılcal çatlaklar meydana gelmektedir . Sanayi bakanlığının buharlı sterilizatör kullanım kriterlerine göre, sterilizasyon cihazlarının kullanım ömrü 10 yıldır. Bu süreyi aşan cihazların sağlıklı şekilde çalıştığından emin olmak için revize edilmesi gerekir. Firmamızdan talep edilmesi üzerine 10 yılı aşan cihazların revizyon işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Cihazın revizyon işlemi tamamlandıktan sonra her türlü test işlemleri yapılır (Elektronik Bowie-Dick Test, Kimyasal ve Biyolojik indikatör ile test). Test işlemleri başarılı bir şekilde geçtikten sonra müşteriye teslimatı sağlanır.

Puan verin ve Yorumlayın

Firmayı Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Yorumunuz toplam 140 karakter ile sınırlamanızı öneririz.

Tüm Zamanları Göster
  • Pazartesi08:30 - 18:30
  • Salı08:30 - 18:30
  • Çarşamba08:30 - 18:30
  • Perşembe08:30 - 18:30
  • Cuma08:30 - 18:30
  • Cumartesi08:30 - 13:00
İletişime Geçin

Your request has been submitted successfully.