Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia binek ve ticari araç bayilikleri ile otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el satış, satış sonrası, sigorta hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma ve satış sonrası hizmet deneyimini yaşatmaktadır.

Geniş araç filomuz ve yurt geneline yaygın 500 anlaşmalı servis ağımızla her sektörden müşterimize Uzun Dönemli Kiralama hizmetini TanFilo markamızla devam ettirmekteyiz. Hedefimiz müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek, karlılık ve verimlilik sağlamak; kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmet vermektir.

Uzun döneme dayanan iş tecrübemiz, bilgimiz ve güvenirliliğimiz ile müşterilerimize ikinci el araç satışında daha yakın olabilmek amacıyla, ikinci el online açık artırma hizmetini haftada 5 gün olarak Tanotodan.com markamızla sunuyoruz. Amacımız, ikinci el müşterilerimizde satın alma memnuniyetini sağlamak ve değer yaratmaktır.

İkinci el araç odağındaki kaliteli hizmetimiz ve geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere 7 noktada Tanoto2.el markamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz her zaman üstün hizmet kalitesi sunmak ve güven yaratmaktır.

Bireysel ve kurumsal sigortacılığın doğru ve güvenilir adresi olarak işinde uzman ekibimizle müşterilerimizle buluşuyoruz. Amacımız müşterilerimize Tansigorta deneyimini yaşatmak ve geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmaktır.

Tanoto, kurumsal yapısında “ Mutlu Çalışan = Kaliteli İş” ilkesiyle iç ve dış müşteri önceliğine önem vererek 7 noktada 80.000 m² açık, 40.000 m² kapalı alanda 400’ün üzerinde çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Uzmanlığımıza güvenerek yola çıkan herkesin, her zaman en iyi Tanoto deneyimini yaşaması amacıyla otomotivle ilgili tüm çözümleri geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Puan verin ve Yorumlayın

Firmayı Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Yorumunuz toplam 140 karakter ile sınırlamanızı öneririz.

Tüm Zamanları Göster
  • Pazartesi08:30 - 18:00
  • Salı08:30 - 18:00
  • Çarşamba08:30 - 18:00
  • Perşembe08:30 - 18:00
  • Cuma08:30 - 18:00
  • Cumartesi08:30 - 15:00
  • Pazar11:00 - 17:00
İletişime Geçin

Your request has been submitted successfully.