FİRMA PROFİLİ
Bebek ve çocuk giyim alanında yarım asırlık tecrübesi ile sektörde faaliyet gösteren Hasırcılar Tekstil A.Ş, Türk hazır giyim sektörünün lider firmalarından biridir.

Firmamız SILVERSUN markaları ile her yaştan çocuğun severek giyeceği yüksek kalitedeki giysileri olabilecek en uygun fiyatlarla dünya çapındaki müşterilerine ulaştırmayı hedef edinmiş bu sayede adını Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen hazır giyim markaları arasına yazdırmayı başarmıştır.

SILVERSUN markalarıyla üretilen süper trend koleksiyonları, beş toptan mağazamız, yurt içi ve yurt dışı tecrübeli satış ağımız ile iç ve uluslar arası piyasalarda marka bilinirliğini ve Pazar payını her geçen gün daha da artırmaktadır.

Her sezon yenilenen 2000 parçalık kreasyonlarımız sayesinde hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyacağı her çeşit ürünü yılın her zamanı firmamızda hazır olarak bulmanız mümkündür.

Yılların verdiği tecrübe ile İstanbul merkezimizde tasarladığımız ürünlerimizi Türkiye ve diğer ülkelerimiz de ki, üretim merkezlerimizde kalite bilinci ile üretip otuzdan fazla ülkede satışa sunmaktayız.

45 Yıl boyunca devam eden başarımızın sırrı ;

– Piyasa ihtiyaçlarını detaylı analiz edip sonuçlarının ışığında birbirine uyumlu ve konsep kolesiyonlar hazırlayan, dünya moda trentlerini kreasyonlarında her sezon başarılı bir şekilde yansıtan, tecrübeli, yenilikçe ve yaratıcı tasarım ekibimiz.

– Özveri ile çalışan yüksek kalitede servis veren deneyimli profesyonel kadrolarımız.

– Müşteri memnuniyeti odaklı, profesyonel yurt içi ve yurt dışı pazarlama ekibimiz

– Avrupa’nın ünlü hazır giyim firmalarının referanslarıyla da ispatlanan Dürüst ve Güvenilir ticaret anlayışımız.

UNVAN: HASIRCILAR TEKSTİL KONFEKSİYON İMALAT İHRACAT İTHALAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Puan verin ve Yorumlayın

Firmayı Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Yorumunuz toplam 140 karakter ile sınırlamanızı öneririz.

Tüm Zamanları Göster
  • Pazartesi10:00 - 20:00
  • Salı10:00 - 20:00
  • Çarşamba10:00 - 20:00
  • Perşembe10:00 - 20:00
  • Cuma10:00 - 20:00
  • Cumartesi10:00 - 20:00
  • Pazar10:00 - 20:00
İletişime Geçin

Your request has been submitted successfully.