El yapımı makarnalarla çorbalarla güzel başlangıçlar yapıyorsunuz. Taze sebzeler ve mevsim yeşillikleriyle hazırlanan salataların tadına varıyor, eşsiz lezzetleri deneyimliyorsunuz. Sunumları da en o kadar iddialı. Küçük tatlı kaçamaklarınızı da rahatlıkla yapabileceğiniz gibi şarap eşliğinde ailenizle harika dakikalar da geçiriyorsunuz. Tüm bunların hepsi No 4 Restaurant’ta.

Yıllardır evlilik teklifi, nikah sonrası yemeği kutlamaları, doğum günleri, bekarlığa veda gibi organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. Sevdiklerinizle geçireceğiniz bu günlerde 10 kişilik private dining konseptimizde sizi ağırlamayı çok istiyoruz.

Mekanımızın içindeki Lounge & Bar kısmımızda bekarlığa veda partinizi, restoran kısmında ise nikah sonrası yemeği kutlamalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Tuğlalarla siyah rengi birleştirerek bir dekorasyon yarattık. Görsellerimize de baktığınızda eğlenceli bir bekarlığa veda partisi için doğru mekân olduğumuzu fark ediyorsunuz. Eğer internetten No4 Restaurant yorum diye aratırsanız da karşınıza çıkacakları tahmin edebiliyorsunuz.

Düğün öncesi stresini atacağınız bekarlığa veda organizasyonunuzu kaliteli müzik eşliğinde mekanımızda gerçekleştirdiğiniz takdirde farkımızı hissediyorsunuz. Mekanımızdan kahkahalarla ve memnun tavırlarla çıkmanızı istiyoruz. Bunu sağlayan profesyonel ekibimiz de her an yanınızda yer alıyor. Aksama ve gecikme yaşamadan dilerseniz yemekli bir partide düzenleyebiliyorsunuz. Son derece güler yüzlü oldukları için harika anılarınız asla bölünmüyor. Çünkü siz hissetmeden hizmetlerini gerçekleştiriyorlar.

Kalitenin, hizmetin, şıklığın adresi olarak karşınıza çıkıyoruz. No4 Restaurant iletişim içinde yapmanız gereken belli. Yandaki formu eksiksiz doldurmak! Hemen size geri dönüş sağlayıp eğlenceli bir bekarlığa vedaya başlangıç yapıyoruz. Düğün öncesi deli gibi eğlendiğiniz, kahkahalarınızın mekanımızı çınlattığı bir partiye kim “Hayır” der ki? Şık dekorasyon, kalite, güler yüz, lezzetli yemekler, keyifli müzikler… Hepsinin bir arada olduğu mekân olarak karşınıza çıkıyoruz. Bence bu fırsatı kaçırmamalısınız. Böyle bir parti için biz bile şimdiden heyecanlandık!

Puan verin ve Yorumlayın

Firmayı Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Yorumunuz toplam 140 karakter ile sınırlamanızı öneririz.

Tüm Zamanları Göster
  • Pazartesi08:00 - 01:00
  • Salı08:00 - 01:00
  • Çarşamba08:00 - 01:00
  • Perşembe08:00 - 01:00
  • Cuma08:00 - 01:00
  • Pazar08:00 - 01:00
İletişime Geçin

Your request has been submitted successfully.