2008 yılından bu yana dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan Medicana  International Ankara Hastanesi, başkentin tüm sağlık hizmetlerini tek çatı altında toplamayı başarmış, sağlık sektöründeki en önemli yatırımlardan biridir.

20 bin metrekare kapalı alana sahip, modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle dünyanın sayılı özel hastanesi arasında yer alan Medicana International Ankara Hastanesi başkent Ankara ve çevre bölgeler dahilinde organ ve doku nakli, radyasyon onkolojisi, medikal onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, tüp bebek, nükleer tıp, 24 saat acil sağlık hizmetleri ve hemodiyaliz hizmetlerini bünyesinde toplayan ilk özel hastanedir.

Medicana International Ankara Hastanesi; organ ve doku nakli, radyasyon onkolojisi, medikal onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, tüp bebek, nükleer tıp, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz, kulak burun boğaz,

dermatoloji, plastik cerrahi, medikal estetik (kozmetoloji), dahiliye, beslenme ve diyetetik, endokrinoloji, check-up, göğüs hastalıkları, göğüs cerrahisi, üroloji, ortopedi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, ağız ve diş sağlığı, acil, radyoloji, tıbbi laboratuvarlar ve koroner yoğun bakım, KVC yoğun bakım, kalp sağlığı merkezi, obezite merkezi, lenfödem merkezi, işitme ve denge merkezi, nöralterapi, girişimsel radyoloji, meme merkezi, evde bakım hizmetleri birimi, yenidoğan yoğun bakım, genel yoğun bakım ve kanser tedavisinde her türlü tanı ve tedavide tam kapsamlı hizmetlerle ön plana çıkmaktadır.

Kalite politikamız, iş süreçlerinin ve hizmetlerin sürekli iyileştirilmesini amaçlayan bir felsefedir. Hastalardan ve şikâyetlerden ders almayı sağlar. Mükemmellik, takım ruhu, şeffaflık, sürekli gelişim ve güvenilirliğe dayanan bir kurum kültürü gelişmesinin en etkin yoludur. Kalite kavramı ile çalışan her personel, en iyi sağlık hizmetinin verilmesinde kendine düşen görevi en iyi şekilde benimser. Uygulamaların etik ve yasal olmasının teminatıdır. Hastaların ve çalışan personelin en az risk altında olmasını hedefler. Tıp uygulamalarının kanıta dayalı ve güncel olmasını, hastalar ve yakınları ile doğru bilgilerin paylaşılmasını destekler. Etkin bir denetim politikası oluşturabilmeyi mümkün kılar.

Medicana International Ankara Hastanesi, 50 branşta yaklaşık 120 hekim ve 800 kişilik, personeli ile hizmet vermektedir

20.000 m2 Kapalı Alan

Medicana International Ankara Hastanesi, 20 bin metrekare kapalı alanda 207 yatak kapasitesi, 8 ameliyathane, 26 gözlem yatağı, 17 dahili ve cerrahi yoğun bakım ünitesi, 9 KVC yoğun bakım Ünitesi, yeni doğan yoğun bakımda 10 Kuvöz ve 5 Koroner Yoğun Bakım Ünitesi yatağı ile hizmet vermektedir.

50 araçlık otopark kapasitesi ve ücretsiz vale hizmet ile destek veriyor.

Puan verin ve Yorumlayın

Firmayı Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Yorumunuz toplam 140 karakter ile sınırlamanızı öneririz.

Tüm Zamanları Göster
  • Pazartesi24 saat açık
  • Salı24 saat açık
  • Çarşamba24 saat açık
  • Perşembe24 saat açık
  • Cuma24 saat açık
  • Cumartesi24 saat açık
  • Pazar24 saat açık
İletişime Geçin

Your request has been submitted successfully.