2003 yılından itibaren Dolu Dolu Estetik ve Güzellik olarak hem eğitim hem de pratik olarak bir fiil çalıştım. 26 yıllık bir tecrübeyle yeniliğe açık müşteri memnuniyetine önem veren Dolu Dolu Estetik ve Güzellik olarak bir fill hizmet vermekteyiz.

Bernatur estetisyenlik kursunda estestisyenlik hem podoloji ayak sağlığı eğitimi aldım. Dolu Dolu Estetik ve Güzellik Salonu işletmecisi olarak yeniliklere, her değişen yeni teknolojiye önem vermekteyiz.

Dolu Dolu Estetik ve Güzellik olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutan güzellik salonudur.

Misyonumuz

Dolu Dolu Estetik ve Güzellik olarak en büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek, müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

“Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş bizim için yeni bir heyecan demektir. Her yeni web sitesi bizlerinde yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte yepyeni dünyalar keşfederiz.”

Vizyonumuz

Dolu Dolu Estetik ve Güzellik olarak vizyonumuz güleryüzlü uzman kadromuz ile sizlere üst düzey hizmet vermekten gurur duyarız.

Puan verin ve Yorumlayın

Firmayı Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Yorumunuz toplam 140 karakter ile sınırlamanızı öneririz.

Tüm Zamanları Göster
  • Pazartesi10:00 - 19:00
  • Salı10:00 - 19:00
  • Çarşamba10:00 - 19:00
  • Perşembe10:00 - 19:00
  • Cuma10:00 - 19:00
İletişime Geçin

Your request has been submitted successfully.