Firmamız Apple, Samsung, HTC, Oppo, LG, Xiaomi, Sony, Huawei, Lenovo Telefon, Asus Telefon, Vestel Telefon ve Casper Telefon cep telefonu ve tablet bilgisayarların teknik servis hizmetini vermektedir. Cihazlarda yaşanan her türlü donanımsal ve yazılımsal arızalarda çözüm sağlayan Bordo Teknik hem hızlı hemde kaliteli bir işçilikle müşterilerinin yanındadır.
Ekran kırılmaları ve parça değişimlerinde genelde 1 iş günü içerisinde tamiratı gerçekleşir. Cihazlarınız servise alındıktan sonra gerekli kontolleri ve testleri yapıldıktan sonra size arıza ve fiyat bilgisi verilir ve onayınız alındıktan sonra cihazın işlemi sonlandırılır.
Kurye sistemiyle İstanbul’un tüm bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz, siz servis kaydı bıraktıktan ortalama 2 saat içerisinde motorlu kurye gelerek sizden cihazı bir servis formu karşılığında teslim alarak firmamıza getirir, servisimize gelen cihaza gerekli işlemleri yapılıp test edildikten sonra tekrar kurye ile tarafınıza gönderilir ve teslim edilir.
Apple iPhone, iPad, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, LG, General Mobile,Sony, Vestel Telefon, Asus Telefon, Casper Telefon, Lenovo Telefon tüm marka modellerinin dokunmatik, ekran ve batarya değişimleri aynı gün içerisinde yapılıp sizlere teslim edilirken diğer arızalarda arızanın boyutuna göre aynı gün yada bir sonraki gün sonuçlandırılır.

Puan verin ve Yorumlayın

Firmayı Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Yorumunuz toplam 140 karakter ile sınırlamanızı öneririz.

Tüm Zamanları Göster
  • Pazartesi09:00 - 19:00
  • Salı09:00 - 19:00
  • Çarşamba09:00 - 19:00
  • Perşembe09:00 - 19:00
  • Cuma09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
İletişime Geçin

Your request has been submitted successfully.