1991 yılında hizmete girmiş olan Aydınlı Giyim İzmir mağazası yer vermiş olduğu,Türkiye’nin elit markalarının yanısıra,bunlara ilave olarak dünya markaları olan Pierre Cardin ve Us Polo Assn.’de bünyesine katarak bugüne kadar geçirmiş olduğu  tecrübe  ve bilgi birikimiyle,  İzmir’in; dahası Türkiye’nin haklı gururu olmuş bir firmasıdır. Kolay olmayan bu haklı gururun özgeçmişini anlatmak istedik sizlere…

Değerli Aydınlı Giyim İzmir seçkinleri; misafirleri, her yeni açılan sezonun kalbinin burada attığını bilirler; gardrobuna yeni giysiler eklemeden önce burayı muhakkak görmek isterler .Kolleksiyonu hazırlayan ekibimiz ise sanki müşterilerimizin birer moda editörü gibi çalışarak, titiz davranarak,seçerek bu özenli çalışmayı sizlere sunarlar; sunmaktan da büyük gurur ve haz duyarlar.Aydınlı Giyim İzmir’in profesyonel editörlüğü altında hazırlanan bu kolleksiyonda; tuniklerin, kapların, pardesülerin, takımların, ayakkabıların, çantaların, eşarpların ve eteklerin; dahası o muhteşem takıların güncellenmiş trendlerini müşterilerimiz görmüş olur. Bu mağazada, ayrıca sunulan kolleksiyonun,en önemli içeriği olan modern tesettürün adeta duayenliğini görecekler; keşfedeceklerdir. Modern tesettür giyimin çizgisini, akıcılığını, beğenisini burada yaşayacaklardır. Aydınlı Giyim İzmir modern tesettür giyimin Türkiye’deki öncüsü konumuna gelmiştir.

Aydınlı Giyim İzmir, sosyal topluma yön veren bir mekanizma,bir ekol olmuştur.Ev hanımından çalışanına, işletme müdüründen Ceo’suna kadar hepsinde de birer itibar kaynağı olmuştur. Pierre Cardin’den bir takım elbise Ceo için ne kadar şık ise; tesettürlü bir hanımefendinin giyeceği bir pardesü de, bir eşarpta o kadar özeldir.

Aydınlı Giyim İzmir çevresinde bir marka,bir ekol olmuş; bunu kuşaktan kuşağa geçen müşterileriyle de ispatlamıştır.

Şehir yaşamında özgün, bağımsız, spor giyinmek isteyenler için de Us Polo Assn. kolleksiyonu bay, bayan ve çocuk kategorileriyle de hizmet vermektedir.

Aydınlı Giyim İzmir sevenleri burada hep farkı, özeli,yakışanı yaşamışlar ve mutlu olmuşlardır.Bu kolleksiyonlar hep birer gülen yüz olmuştur; misafirlerine…dostlarına…

Puan verin ve Yorumlayın

Firmayı Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Yorumunuz toplam 140 karakter ile sınırlamanızı öneririz.

Tüm Zamanları Göster
  • Pazartesi09:30 - 20:00
  • Salı09:30 - 20:00
  • Çarşamba09:30 - 20:00
  • Perşembe09:30 - 20:00
  • Cuma09:30 - 20:00
  • Cumartesi09:30 - 20:00
  • Pazar15:30 - 20:00
İletişime Geçin

Your request has been submitted successfully.