Alsatdevret.com’un amacı

alsatdevret.com olarak amacımız ücretsiz olarak firmalarımızın tanıtımını sağlamak ile birlikte tüketicilerin diğer tüm internet siteleri üzerinden yaptıkları alışverişlerinde hukuklarını korumak ve gelirlerini artırmaları konusunda yardımcı olmaktır.

Üyelik ücretsiz midir?

www.alsatdevret.com’da üyelik oluşturmak ve firmanızı tanımlamak için herhangi bir tahhüt ve bedel ödemenize gerek yoktur. Sistemimiz tamamen ücretsiz olup dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

uyekaydi

Üyelik kısıtlaması var mıdır?

Ücretsiz üyelik sistemimiz ile oluşturulan firma bilgilerinde herhangi bir kısıtlama durumu söz konusu değildir. Tamamen ücretsiz olan bu sistemde sizde sanal mağazanızı hemen açın.

Mağazanızı tanıtın

alsatdevret.com üzerinden açmış olduğunuz mağaza ile aynı zamanda sizi de tanıtan bir web sayfasına sahip olmaktasınız. Sitemizde yoğun bir kullanıcı giriş trafiği olması sebebi ile firmanızın tanıtımını & reklamını ücretsiz elde etmiş olursunuz. Bu sayede markanızın değeri yükselir ve popülerliğiniz artar.

magazatanitin
yeni-urun-pazarlama

Ücretsiz ürün listeleme

alsatdevret.com’da firmanızı ücretsiz olarak tanıtabilirsiniz. Ürünlerinizin tüm fotoğraflarını ve açıklamalarını paylaşabilirsiniz. Ürünleriniz yada hizmetlerinizi alsatdevret’in üzerinden daha fazla müşteriye ulaştırabilir ve internet dünyasındaki yerinizi hızlıca alabilirsiniz.

E-ihracat fırsatı

alsatdevret.com güvencesiyle ve tek tıkla e-ihracata hemen başlayabilir, Bu sayede işyerinizin kapılarını da tüm dünyaya açmış olursunuz. Yurt dışı pazarına hızlı bir giriş ile satışlarınızı artırır ve gelirlerinizi katlayabilirsiniz.

eihracaat
iosandrois

Mağazanızı yönetin

alsatdevret.com’dan kayıt ettiğiniz firma ve ürünleri web sitemiz üzerinden giriş yaparak yada Android ve İOS Mağazaları üzerinden uygulamamızı indirerek rahatlıkla dilediğiniz yerden mobil olarak yönetebilirsiniz. İşlerinizi hızlıca çözüme ulaştırabilirsiniz.