Özel İzmir Hastanesi, yüksek kalite standartlarına uygun olarak benimsediği, sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla 1995’den beri İzmir’in kalbinde sizlere hizmet vermeyi sürdürmektedir.

1995 yılında kurulmuş olan Özel İzmir Hastanesi, günümüze kadar sürekli gelişerek tıbbın ve cerrahinin en komplike hastalıklarının tedavisi için gerekli tüm donanımlara erişmiştir. 3500 metrekarelik bir alanda 40 yatak, 5 ameliyathane, 1 yoğun bakım hizmeti ile sağlık sektöründeki hizmetine devam etmektedir. 30 uzman, 4 pratisyen, 1 diş hekimi, 1 eczacı, 50 hemşire ve 60 yardımcı personel olmak üzere 17 dalda hizmet vermektedir.

Misyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere; koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ile sağlık hizmeti sunmaktır.

Özel İzmir Hastanesi olarak, tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Gçrevimiz hastalarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, grubun her noktasından, en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.

Puan verin ve Yorumlayın

Firmayı Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Yorumunuz toplam 140 karakter ile sınırlamanızı öneririz.

Tüm Zamanları Göster
  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi09:00 - 12:00
İletişime Geçin

Your request has been submitted successfully.